Menu

Потрібна невідкладна допомога, для реставраціїї будинку у Ворзелі педагогу з вокалу Стефанишин Т.В

Потрібна невідкладна допомога, для реставраціїї будинку у Ворзелі педагогу з вокалу Стефанишин Т.В

Понад 7 років наші юні мешканці Ворзеля мають змогу професійно займатися співом в ЦК «Уваровський дім» в Дитячо-юнацькому ансамблі «Квіти Ворзеля» під керівництвом Тетяни Володимирівни Стефанишин. Особисто знаючи Т. В., я почала вчитися культурному співу і виконанню вокальної музики, зокрема, класичних творів та українських народних пісень. Тетяна Володимирівна вчить відчувати і розуміти музику, і сприяє шукати індивідуальний підхід в розкритті вокальних даних співака.

А спостерігаючи, як вокально-музично зростають учасники ансамблю «Квіти Ворзеля», мене приємно вразило, що діти вже на початку свого навчання (7-8 років) мають можливість відкрити в собі дар від Бога – співати. На жаль, у мене такого шансу в дитинстві не було, на відміну від наших маленьких ворзельчан, які мають змогу розвивати свої таланти і себе соціалізувати.

Але на жаль 25 лютого сталася трагедія у сім’ї Стефанишин Т.В. яка разом зі своєю родиною втратила свій дім. Пожежа сталася 25 лютого вночі, через загоряння в димоході, полум’я з якого перекинулось на дах . Зі слів Тетяни Володимирівни: «Дім тушили декілька пожежних машин, протягом 2 годин тривала боротьба по врятуванню житла. Дах повністю згорів, дім залитий 30 т води, а в кожній кімнаті були пробиті дірки, через які видно небо. Дім потребує капітального ремонту та термінової процедури його протопити, адже через це е великий ризик появи грибка. На сьогоднішній день я разом з чоловіком дуже хотіла б повернутися у наш дім, адже він став для нас дуже дорогим саме через те, що прив’язалась до селища душею, яку вкладаю, зокрема, в роботу з дітьми у Ворзелі. Будинок потребує реставрації і вірю, що це можливо здійснити спільними зусиллями. В першу чергу потрібно перекрити дах,відновити енергопостачання, щоб мати змогу просушити стіни і майно в будинку, яке вціліло. Сподіваюся на подальші творчі досягнення з моїми вихованцями в нашому селищі».

Додаю рахунки, на які можна відправляти грошову допомогу на ім'я Тетяни Стефанишин:

  • Ощадбанк 4790 7000 0075 9291
  • Код банку (МФО) 300465
  • ЄДРПОУ 00032129
  • Райффайзенбанк Аваль 4119 9700 9015 6146
  • Код банку (МФО) 300335
  • ЄДРПОУ 14305909

 

Пожар в Ворзеле


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Ворзеля є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ворзеля" ОБОВ'ЯЗКОВА!

Яндекс.Метрика