Menu

Апеляційний суд Києва не задовольнив скаргу про скасування рішення Ворзельської селищної ради

Апеляційний суд Києва не задовольнив скаргу про скасування рішення Ворзельської селищної ради

6 грудня 2016 року Апеляційний суд міста Києва залишив без змін рішення Ірпінського міського суду від 4 вересня 2015 року за позовом фізичних осіб Марини Христюк, Юрія Демчука та Юрія Криворучка, що вимагали скасувати рішення Ворзельської селищної ради про об'єднання громад із центром у Бучі. Тим самим підтвердив законність входження Ворзеля до Бучанської об'єднаної громади.

Серед присутніх на розгляді апеляційної скарги з боку відповідача були: Лариса Федорук, Людмила Риженко (в якості представника), Алевтина Ковальчук, Максим Толстенко, Олексій Бабієнко, Віктор Малиновський, Валентина Хрокало, Алла Багірова.

Незадоволення окремих громадян входженням селища Ворзель до складу Бучанської об’єднаної територіальної громади триває вже більше року. Свою позицію вони аргументують тим, що не бажають щоб Ворзель забудовувався за прикладом Бучі. Конкретних аргументів щодо самостійного розвитку селища чи входження до іншої територіальної громади не наводять. Зараз юридично селище Ворзель підпорядковується місту Ірпінь, але фактично центром керування вже є Буча.

На жаль, процес децентралізації, складовою якого є створення об’єднаних територіальних громад, ще далекий до завершення. Це підтверджує голосування народних депутатів 6 грудня за законопроект щодо зміни меж районів у процесі децентралізації – парламентарі його не підтримали. А це означає, що вибори неможливі.
Результати голосування народних депутатів за законопроект № 4676 щодо зміни меж районів у процесі децентралізації:

Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 83 голоси;
Партія «Народний фронт» – 66 голосів;
ВО «Батьківщина» – 0 голосів;
Радикальна партія Олега Ляшка – 1 голос;
Об'єднання «Самопоміч» – 0 голосів.

Сьогодні 28 об’єднаних територіальних громад в Україні уже провели всі необхідні процедури і готові завершити процес у громадах проведенням виборів, але Верховна Рада не дає такої можливості.
Ось такий виходить День місцевого самоврядування, що відзначається 7 грудня, – без місцевого самоврядування.

Медиа


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Ворзеля є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ворзеля" ОБОВ'ЯЗКОВА!

Яндекс.Метрика