Menu

За яку правду виступають учасники АТО Ворзеля

За яку правду виступають учасники АТО Ворзеля

«Спекотним» понежілок  5 лютого 2018 року став не тільки для громади Бучі, але й для громади Ворзеля. У місто Буча прибув Народний депутат України - Віталій Купрій, який провів свій перший прийом у Бучі. На зустріч з Народним депутатом України прибула делегація у складі селищного голови селища Ворзель: Л. П. Федорук та семеро учасників АТО з Ворзеля, які приїхали до Народного депутата по допомогу у вирішенні питання, що стосується непогодження Держгеокадастром України наданої земельної ділянки учасникам бойових дій у Ворзелі.

Конфлікт інтересів полягає у тому, що ділянки учасникам АТО надані в рекреаційній зоні, де має бути лише садибна забудова, проте Ворзельська селищна рада винесла рішення, щодо змішаної багатоквартирної забудови, без погодження з Генеральним планом селища Ворзель. Цікавим є той факт, що по закону України першочергово повинна бути прийнята стратегія розвитку та Генеральний план селища, та Ворзельською селищною радою цей факт ігнорується вже третій рік.

 В ході зустрічі із Народним депутатом, телекомпанія «Погляд» брала інтерв’ю у місцевого учасника АТО - Касіча К., який розповів що мета зустрічі полягає саме у вирішення питання, щодо надання дозволу на забудову. Разом з телеканалом «Погляд», зйомку інтерв`ю вела журналістка Полянська Ю., яка мала при собі посвідчення журналіста. «Після закінчення інтерв’ю до мене підійшов учасник АТО Касіч К. та почав вимагати видалити відео та погрожувати мені, у випадку якщо я цього не зроблю, розправою наді мною та моєю родиною» - розповідає Полянська Юлія.

Такі дії кваліфікуються за статтею 3451 Кримінального кодексу України - погроза вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо журналіста, його близьких родичів чи членів сім’ї у зв’язку із здійсненням цим журналістом законної професійної діяльності та караються виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.


«Такі дії Касіча К. почалися після того, як селищний голова Ворзеля - Федорук Л. П. - стала наполягати на тому, щоб я видалила відео» - розповідає Полянська Ю. Присутня при погрозах з боку Касіча К. селищний голова Федорук Л. П. стояла осторонь і спостерігала, замість того, щоб хоча би спробувати не допустити явно злочинні дії з боку Касіча К.

На щастя, особистий охоронець Народного депутата України виступив на захист жінки та журналіста Полянської Ю., припинив насильницькі дії та вивів Касіча К. з приймальної зали.
Ні для кого не секрет, що Ворзельські учасники АТО вже не вперше помічені на провладних «акціях» проти активістів і громадськості, а також в підтримці міських голів Бучі та Ірпеня - А. Федорука та В. Карплюка. Одним із таких випадків було паління шин біля офісу «Портал Ірпеня».

 

Пізніше, цього ж вечора, 6 лютого 2018 року була проведена ще одна така «акція» - хода з факелами та паління свинячої голови біля будинку громадського діяча Віктора Бархоленка.
Виникає дике здивування від того, які інтереси відстоюють деякі учасники АТО: незаконне будівництво в рекреаційних зонах, тобто особисті справи провладних забудовників.
В мене питання до вас, учасники АТО, чи за це вмирали ваші побратими на Сході, чи за це стояли ваші побратими на Майдані, щоб вже сьогодні замість захисту дітей, жінок та громади в цілому, ви змушені за вказівкою влади брати атрибутику та вчиняти психологічний та фізичний тиск на представників громади Ірпінського регіону?

kuprii vorzel2

 

 

Последнее изменениеЧетверг, 08 февраля 2018 19:30

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Ворзеля є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ворзеля" ОБОВ'ЯЗКОВА!

Яндекс.Метрика