Menu

«Як козаки енергонезалежність розвивали» в коміксах

«Як козаки енергонезалежність розвивали» в коміксах

Трійця винахідливих козаків зі славетного мультфільму «Як козаки…» знову стала героями коміксу.

Трійця винахідливих козаків зі славетного мультфільму «Як козаки…» знову стала героями коміксу.Цього разу Грай, Око та Тур опинилися задіяними у темі про розумне споживання енергоресурсів. Укоміксі козаки, як добрі господарі, поділилися досвідом про розумну економію власних статків таможливості інвестицій в українську енергетику.

kossak3

Серія коміксів «Як козаки енергонезалежність розвивали» - частина комунікаційної кампанії проекту«Програма комунікації реформ в Україні», покликаної привернути увагу широкої громадськості дозмін у секторі енергетики.Автори розраховують, що образи, знайомі українському народу вже 50 років, додадуть емоційногозабарвлення та довіри до поточних змін в енергетичному секторі.

Матеріал опубліковано в рамках проекту "Програма комунікації реформ в Україні"

Последнее изменениеСреда, 16 августа 2017 18:49

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Ворзеля є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ворзеля" ОБОВ'ЯЗКОВА!

Яндекс.Метрика