Menu

Теж вважаєте, що «Ворзель – курорт!»? Збір підписів триває.

Теж вважаєте, що «Ворзель – курорт!»? Збір підписів триває.

Вчора, 28.05.2017р. біля Уваровського дому збирали підписи під петицією до ВСР на підтримку відновлення статусу курорту для Ворзеля, стратегії розвитку та відповідного Генеральний плану саме як курорту.

Сам текст петиції тут: 

https://goo.gl/8OA0yA

За дві години вдалося зібрати близько 100 підписів. Мешканці беззаперечно підтримували ідею відновлення статусу курорту для Ворзеля та збереження його рекреаційних ресурсів. І старші люди, і мешканці середнього віку та молодь сильно занепокоєні поступовим знищенням та забудовою зелених зон, багато хто висловлював занепокоєння можливим перетворенням селища на спальний район.

18738680 1874106542614433 7666197390021017492 o

З усіх опитаних тільки декілька осіб відмовилися підписувати Петицію, бо, мовляв, не визначилися або не впевнені у необхідності. Всі решта категорично ЗА!
Така одностайність надихає! Але чомусь не місцеву владу, котра свідомо саботує процес і не виконує своєї обіцянки, з якою йшла на вибори, а саме «Ворзель – курорт!».
То ж, враховуючи таку тверду підтримку ворзельцями, ми на певний час продовжимо і активізуємо збір підписів, та постараємося зробити цей процес більш зручнішим та доступнішим для мешканців.
Тільки разом ми зможемо зберегти Ворзель та повернути йому славу курорту!

 


Последнее изменениеПонедельник, 29 мая 2017 14:55

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Ворзеля є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ворзеля" ОБОВ'ЯЗКОВА!

Яндекс.Метрика