Menu

Сьогодні відбулася сесія Ворзельської селищної ради

Сьогодні відбулася сесія Ворзельської селищної ради

Звісно, питань було вдосталь, і без гарячих дискусій не обійшлося.

Але хочу акцентувати увагу на тому, що розглядали також наше Колективне звернення щодо відновлення селищем статусу курорту, розробки відповідної Стратегії розвитку та Генерального плану, котре підписали більше 1500 мешканців Ворзеля.

Питання проголосували без проблем і особливих зауважень. Щоправда, цьому передувала нелегка дискусія активістів з головою ВСР Ларисою Федорук та секретаркою Людмилою Риженко на депутатській комісії ще в понеділок. Там приходилося роз’яснювати керманичам селища, що черговою відмазкою чи відпискою обійтися не вдасться. І що тотальна підтримка мешканцями Ворзеля ідеї відновлення курорту означає, що даним питанням таки прийдеться займатися. 

Вже майже два роки ми чекали і слухали обіцянки і запевнення від ВСР щодо статусу курорту, а віз і нині там. Але проведена робота по збору підписів і їх значна кількість таки надихнула (читай – змусила) голову та депутатів селищної ради підтримати відносно компромісний проект рішення, яким зокрема передбачено:

1) Звернутися до Одеського ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України» із запитом щодо орієнтовної вартості проведення експертизи лікувальних ресурсів Ворзеля.
2) Створити робочу групу з розробки Стратегії розвитку селища, куди залучити представників місцевих ГО.

Звісно, будь яка згадка про курорт до сих пір викликає гримаси та сіпання на обличчі у керманичів ВСР, особливо у п. Риженко. І навіть однозначне рішення ВСР 2015 року «Про оголошення природної території селища Ворзель Київської області курортом місцевого значення та деякі питання охорони та збереження рекреаційної зони сел. Ворзель», котре було попередньо підтримано і обласною радою, – їм не указ. Відчувається, що Лариса Федорук зовсім не в захваті від таких перспектив, щоправда, її позиція стала дещо м’якшою, на відміну від тієї, котра пролунала на її річному звіті в березні. Тоді вона відкрито ставила під сумнів доцільність отримання статусу курорту і пропонувала називати це просто рекреаційною чи оздоровчо-туристичною територією, а не курортом.

Втім, скоро пересвідчимся і будемо бачити, на скільки щирі наміри у керівництва ВСР.
Прикро, що втрачено стільки часу і доводиться фактично тиском змушувати голову ВСР виконувати свою передвиборчу обіцянку про «Курорт Ворзель».

П.С. А тим часом, до торговців «Курортом» окрім забудовника Гевела, долучилася і «Небесна криниця», котра продає воду з «любимого курорта киевлян». Що буде далі? Може, бетон з курорту? Пиломатеріали з курорту?

20914683 1993041034054316 9154813007116818370 n20840775 1993041064054313 161633012937166116 n


 

Последнее изменениеПятница, 18 августа 2017 23:23

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Ворзеля є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ворзеля" ОБОВ'ЯЗКОВА!

Яндекс.Метрика