Menu

Прокуратурою пред’явлено низку позовів щодо стягнення на користь держави понад 12 млн грн, які сплачені державою за незаконним договором оренди родичам Мельника

Сосновий двор Сосновий двор

Прокуратурою Київської області пред’явлено низку позовів щодо стягнення на користь держави понад 12 млн грн, які безпідставно сплачені державою за незаконним договором оренди реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Сосновий бір», укладеним з комерційною структурою наближеною до колишнього ректора податкової академії Мельника П.

Установлено, що реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Сосновий бір», який перебував у державній власності на балансі Національного Університету Державної податкової служби України, та використовувався для забезпечення діяльності закладу освіти в якості гуртожитку для проживання студентів університету, у 2007 році передано приватному навчальному закладу.

Так, вказаний об’єкт нерухомості площею майже 8 тис кв м, розташований у смт Ворзель Київської області, переданий приватному закладу, засновниками та керівниками якого були близькі родичі ректора Національного університету Державної податкової служби України Мельника П.В.

У подальшому державний навчальний заклад вимушений був орендувати це майно і за період з 2009 по 2013 роки, за рахунок коштів Державного бюджету України, сплатив орендну плату на суму понад 12 млн грн.

Реагуючи на виявлені порушення, Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури заявлено 6 позовів про визнання договорів оренди недійсними та стягнення з Ірпінської фінансово-юридичної академії у формі товариства з обмеженою відповідальністю понад 12 млн грн незаконно сплаченої Університетом державної фіскальної служби України орендної плати.

Нагадаємо, що у минулому році завдяки обгрунтованій позиції прокуратури області розірвано один із вищезгаданих договорів оренди, як такий, що завідомо спрямований на незаконне заволодіння коштами Державного бюджету України, та стягнуто у дохід держави майже 1,4 млн грн сплачених за 2014 рік Університетом Державної податкової служби України за оренду державного майна (реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Сосновий бір»), що раніше перебувало на його балансі.

Прес-служба

прокуратури Київської області

Дополнительная информация

Другие материалы в этой категории: « Навіщо створюються ОСББ

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Ворзеля є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ворзеля" ОБОВ'ЯЗКОВА!

Яндекс.Метрика