Menu

Порядок денний 21 сесії Ворзельської селищної ради

Порядок денний 21 сесії Ворзельської селищної ради

23 березня 2017 року у приміщенні ЦК «Уварівський дім» відбудеться засідання 21 сесії VII скликання Ворзельської селищної ради. Початок о 9 год. 

До проекту порядку денного включені такі питання:


1. Про внесення змін до рішення Ворзельської селищної ради від 23.12.2016 р. № 232-18-VII «Про селищний бюджет селища Ворзель на 2017 рік».
2. Про роботу комунального підприємства «Ворзельське управління житлово-комунального господарства» Ворзельської селищної ради за 2016 рік та фінансовий план комунального підприємства «Ворзельське управління житлово-комунального господарства» на 2017 рік.
3. Про внесення змін до рішення Ворзельської селищної ради від 08.10.2012 р. № 409-23-VII «Про правила благоустрою селища Ворзель».
4. Про затвердження помічника-консультанта депутата Ворзельської селищної ради VII скликання.
5. Про передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Білошицькому Леоніду Володимировичу, Білошицькому Іллі Леонідовичу та Білошицькій Дар’ї Леонідівні в селищі Ворзель по вул. Кленовій, 37/1.
6. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Бабієнко Олександру Петровичу у селищі Ворзель по вул. Яблунській, 26а.
7. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Бабієнко Катерині Матвіївні у селищі Ворзель по вул. Яблунській, 26.
8. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Тарнавському Вадиму Юрійовичу у селищі Ворзель по вул. Кленова, 37а/1.
9. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Семку Петру Павловичу у селищі Ворзель по вул. Курортній, 86.
10. Про продовження терміну дії договору особистого строкового сервітуту на земельну ділянку для розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності – торгівельного павільйону у селищі Ворзель по вул. Курортній (навпроти садиби № 25) укладеного з фізичною особою-підприємцем Хрокало Валентиною Олександрівною.
11. Про розірвання договору оренди землі укладеного між Ворзельською селищною радою та гр. Житніковим Олегом Володимировичем на земельну ділянку в селищі Ворзель по вул. Курортній, 9а.
12. Депутатські запити.
13. Різне.

Джерело Ворзельська селищна рада


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Ворзеля є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ворзеля" ОБОВ'ЯЗКОВА!

Яндекс.Метрика