Menu

Міська голова Ворзеля підтримала незаконний дерибан лісу в Бучі. Чи буде після цього, Ворзель Курортом?

Міська голова Ворзеля підтримала незаконний дерибан лісу в Бучі. Чи буде після цього, Ворзель Курортом?

Основним пунктом передвиборчої програми мера Ворзеля - Лариси Петрівни Федорук - було збереження селища як курорту з туристично-привабливими рекреаційними ділянками для розвитку та наповнення селищного бюджету, створення робочих місць та покращення інвестиційної привабливості для ведення культурно-туристичного напрямку. 

Але, як бачимо на практиці, за останні 3 роки не розроблено основний документ селища (Генеральний план) та його головна мета - стратегічний напрямок розвитку, за яким були б чітко закріплені рекреаційні зони та паркові ділянки без багатоповерхової забудови.

Генеральний план селища розглядають з жовтня місяця 2017 року на слуханнях, які проходять з представниками від декількох громадських організацій. А вже в квітні місяці 2018 року робоча група по Генеральному плану з загальної кількості від громадських організацій повинна надати проект детального плану розвитку селища на попередній розгляд громадськості. Але під час проведення таких обговорень дивує те, що присутні тільки певні представники жителів Ворзелю, коло присутніх дуже обмежене. Тому ми можемо вже зробити логічний висновок, що у лютому 2018 року ми побачимо «готовий» генеральний план селища та його стратегічний напрямок, хоча, згідно законодавства України, перед затвердженням ген. плану селища на громадських слуханнях повинна бути розглянута та прийнята стратегія розвитку селища.

 

18 січня в Ірпінському міському суді мала розглядатися резонансна справа щодо комуніста І. Калетника, який незаконним способом заволодів більш як 14 га землі лісу 1 категорії, що є державною власністю, та знаходиться на території міста Буча. До залу суду прибуло більш як 65 людей, основною групою підтримки справи Калетника були робітники державних установ, воїни АТО та вдови, яким навмисне були надані земельні ділянки поряд із ділянкою Калетника на території державного лісу (при тому, що на території міста Буча є дуже багато земельних ділянок, що знаходяться у комунальній власності із цільовим призначенням під забудову і не є лісом).

Також на підтримку по справі Калетника, до суду завітала селищний голова Ворзеля - Федорук Л. П. та землевпорядник Ворзельської селищної ради Білоконь Н. Б. Вочевидь селищний голова не бачить розвитку міста Бучі саме туристичного спрямування, адже підтримує рішення щодо передачі громадської землі в приватну власність. Цікавим є той факт, що на підтримку свого брата А. П. Федорука (міського голову Бучі) Лариса Петрівна прийшла саме у робочі години селищного голови та в складні погодні умови, коли комунальне господарство повинно очищати тротуарні та проїжджі частини селища від снігу. В той час коли передвиборча програма селищного голови Ворзелю - Лариси Петрівни Федорук складалася саме з розробки та схвалення концепції функціонування та розвитку оздоровчої індустрії СКО Ворзель та схвалення даної програми на місцевому та обласному рівні. Через механізм прозорих та доступних процедур – залучення в розбудову селища інвесторів та інвестицій.

Парадоксальна ситуація полягає в тому, яким чином можливо відстоювати рішення про переведення лісу в приватну власність і в той же час розбудовувати Ворзель-курорт.

 

Последнее изменениеЧетверг, 25 января 2018 01:44

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Ворзеля є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ворзеля" ОБОВ'ЯЗКОВА!

Яндекс.Метрика