Menu

Лариса Федорук знову ставить під сумнів доцільність відновлення Ворзелем статусу курорту

Лариса Федорук знову ставить під сумнів доцільність відновлення Ворзелем статусу курорту

Лариса Федорук знову ставить під сумнів ідею відновлення статусу курорту для Ворзеля.

Більшість депутатів мовчки одобряють. Це після того, як на вибори мало не всі кандидати йшли під лозунгами відновлення курорту.

Навіть рішення відповідне прийняли, яке підтримали в облраді. Тепер же цим перейматися не хочуть!
"Ми маємо з вами визначитися, це буде все таки залишатися в нас курорт, чи це буде туристично-рекреаційна якась територія, чи це буде просто звичайний населений пункт" - такі варіанти тепер звучать з вуст голови, яка обіцяла всім Ворзель-Курорт.

Найближчим часом ГО "Народна Рада Ворзеля" ініціює збір підписів під колективним зверненням (Петицією) на підтримку та з вимогою до ВСР нарешті зайнятися питанням статусу курорту, затвердити Стратегію розвитку та Генеральний план селища САМЕ ЯК КУРОРТУ місцевого значення. 

Медиа


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Ворзеля є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ворзеля" ОБОВ'ЯЗКОВА!

Яндекс.Метрика