Menu

Селищна рада знищила садочок в обмін на аферу приватної школи «Світограй»

Селищна рада знищила садочок в обмін на аферу приватної школи «Світограй»

«Що посієш те й пожнеш» – про це каже народний приспів’я, яке безпосередньо стосується соціальної адаптації та ефективного розвитку наших дітей.

Від сприятливого мікроклімату, а також фахової підготовки вихователів залежить майбутній розвиток та становлення особистості дитини.

На сьогоднішній день у селищі Ворзель черга в дитячий садочок складає 40 -50 дітей на місце. Через перевищення груп у два рази, діти хворіють по декілька разів на місяць, а дитячий садочок ДНЗ № 13 потребує капітального ремонту.

Без проведення конкурсу та тендеру, рішенням Ворзельської селищної ради від 22 серпня 2013 року було винесено ухвалу про зміну цільового призначення рекреаційної ділянки санаторію «Зірка» депутату шостого скликання та забудовнику Є. Юрченко під багатоповерхову забудову - компанії "Добробут плюс".

Оформляє договір пайової участі, щодо зміни цільового призначення санаторію «Зірка», а також договір на забудову соціального садочку під ключ секретар Ворзельської селищної ради Риженко Л.В., і в 2017 році святкує квартирне новосілля свого батька в цьому ж домі, де знаходиться дитячий садочок. Офіційно засновниками дитячого садочку «Світограй» є Е.Юрченко та Дроботова І.Ю., яка й очолює дитячий садочок «Світограй». Оплата за освітні послуги в навчальному закладі велсая на два приватні рахунки, а бухгалтерській облік в дитячому садочку взагалі не вівся.

З метою реалізовувати свої задуми, Дроботова І.Ю. колективно разом з Е. Юрченком та А. заснувала і очолила приватне підприємство ТОВ «Загальноосвітній навчальній заклад I-III ступенів школа « Світограй ». Організація розмістилася за адресою: смт Ворзель, вул. Леніна (Кленова), будівля 11б у приміщеннях новобудови, яке станом 1 вересня 2016 активно добудовувалась під час навчання дітей, що було порушенням усіх можливих норм безпеки та санітарних норм.

Безпосередньо директор Дроботова І.Ю., в особистих бесідах, стверджувала наступне: «Труднощі тимчасові, в самий найближчий час (з її слів - жовтень 2016) будівельні роботи будуть завершені, державна ліцензія буде до оформлена. Однак, вже зараз є повністю готові класи, розташовані локально і автономно (ліве крило будівлі з окремим входом), саме в цих приміщеннях будуть проводитися заняття. Безпека перебування і якість навчання - гарантована».

При цьому, в підтвердження своїх слів, поширювала рекламну (друкарським способом виготовлену) інформацію , та гарантії якості навчання у «приватній школі «Світограй»», одночасно, на звороті листівки: рекламу підприємства «Регіон Інвест» - «нерухомість Ірпінського регіону ».

Однак, будівельні роботи і роботи по введенню в експлуатацію будівлі школи і території ведуться безперервно з початку навчального року - по теперішній час, при цьому учні мають доступ і проводять навчальні заняття в приміщеннях, які добудовуються.

Дитина має право на безпечні та приємні умови навчання. Проте в дитячому садочку були встановленні недотримання правил техніки безпеки, відсутність кабінок в туалетах, відсутність доступних засобів особистої гігієни, запах фарби в результаті незакінченого вчасно ремонту, відсутність питної води - все те, що може завдати шкоди здоров'ю дитини, дає повне право батькам висловити свої претензії.

2017 році зі слів багатодітного батька Тарасевіча О. виникла підозра про те, що виходячи з шахрайських намірів і протягом тривалого часу директор Дроботова Інна Юріївна укладала фіктивні договори «Про надання освітніх послуг», проте свої обов'язки за договорами ігнорувала, або виконувала не добропорядним чином і отримувала неправомірну матеріальну винагороду.
Внаслідок - дитині завдано значної моральної, психологічної, а також матеріальної шкоди.

Більш того, з причини відсутності офіційних оціночних документів «Загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів школа« Світограй » (наприклад: шкільний журнал, табель за перший семестр, поточні оцінки з предметів, лист відвідувань, інше), а також в результаті значного відставання від навчальної державної програми - учень Утц Я. Д. не може бути переведена в шостий клас в наступному навчальному році (2017 -2018).

Табель успішності з першого по четвертий клас - гордість батьків, Ярослава донька О. Тарасевіча демонструвала блискучі здібності до навчання, а в 2014 році, незважаючи на перебування в медичному закладі, стала лауреатом міжнародного конкурсу з біології, має похвальні грамоти за високі досягнення в навчанні в 2014 -2015 р., творчості, здатна порозумітися на іноземних мовах (англійська, німецька), захоплюється танцями.
Ярослава блискуче здала тести державної підсумкової атестації (ДПА) в київській приватній школі «Афіни» (державна ліцензія АВ 533654), отримала табель державного зразка.

Звертаємо увагу: або через злий намір, або мимоволі (непомічена підписантами помилка) в Додатку від 21 жовтня в пункті 7 вказана вартість пакета «Стандарт для базової школи» 840 000 грн

Окрім оплати освітніх послуг (перелік послуг перераховано в «Додаток №1 від 21.10.2016» «Додаток №2 від 3.01.2017»), обов'язковою умовою була сплата, так званого, «вступного внеску», а саме - одноразово 10000 гривень.
В квітні місяці 2017 року на великій перерві прийшли люди і повідомили, що директора школи «Світограй» змінили. Через хвилину додали, що змінюється не лише директор, але і ідея створення дитячого садочка Світограй. І все це так підступно і не по-людськи. По відношенню до дітей, батьків і педагогів… Сьогодні сказала дітям, що йду. Діти ридали, злились, дякували, вибачались, просили піти на піцу. Це просто все тяжко ... »- писала на своїй особистій сторінці педагог.

В той же день підтвердження було знайдено в соціальній мережі «Фейсбук» о 20.32, було опубліковано повідомлення від Марини Романенко: «... з сьогоднішнього дня нова і побудована з величезною душею школа в Ворзелі стала Першою Дитячої Академією! »

М. Романенко провела презентацію переваг «Першої Дитячої Академії» і запропонувала батькам дітей, які є учнями школи «Світограй», обговорювати питання, пов'язані з ліквідацією «Світограй», під час наступних особистих зустрічей, індивідуально. З’ясувалося, що «Всі питання» стосуються лише франшизи «Перша Дитяча Академія».

М. Романенко так само повідомила присутнім, що її особиста інспекція навчального процесу школи «Світограй» виявила численні порушення, за підсумком чого вона, як педагог, категорично не підтримує методологію навчального процесу школи «Світограй». І в тому числі, повідомила: столова закладу знаходилась в жахливому, антисанітарному стані, а у водія шкільного автомобіля, який розвозив дітей, обслуговуючи школу «Світограй», як вона з'ясувала, були відсутні водійські права (!!!), тому він був терміново звільнений за її рішенням.

12. 04 2017, мати Утц Я.Д. ,за особистим рішенням, звернулася в Київську приватну школу (яка має відповідну Державну ліцензію ) з метою провести професійну атестацію придбаних ученицею знань з предметів державної програми, а саме: математика, історія, українська мова, англійська мова, природознавство - в рамках програм для відповідного класу.

Результати атестації показали , що дитина не здатна якісно виконати завдання, а з багатьох питань навіть не могла зрозуміти, що у неї питають! Фахівці означеної школи , за підсумками тестування, та співбесід, рекомендували ретельні індивідуальні заняття з репетиторами, акцентували увагу на підвищення мотивації дитини до навчання, все це - враховуючи особисті здібності дитини до навчання.

Для здобуття освітнього рівня дитини дирекція школу запропонувала пройти індивідуальні заняття. Виникає риторичне питання, навіщо тоді здавати дитину в приватний спеціалізований навчальний заклад. Після того як мати відмовилися платити за таке навчання дирекція закладу повідомила, що не віддасть табель про закінчення навчального закладу поки не буде сплачена повністю вся сума за навчальний процес.

Тому, коли батьки здобули достовірну і фахову інформацію, щодо незадовільного рівня навчальних послуг підприємства ТОВ «Загальноосвітній навчальній заклад I-III ступенів школа «Світограй», матір дитини письмово звернулася до голови селищної ради смт. Ворзель Федорук Л.П. (Реєстраційний номер заяви 02-19 \ 2019), інформуючи місцеву владу щодо ситуації, а також з проханням сприяти діям, щодо анулювання договору «Про надання освітніх послуг» з означеним товариством.

Також, терміново, державною поштовою службою, направила школі «Світограй» вимогу вважати вказаний договір анульованим, та додатковою вимогою надати інформацію про місце знаходження особистої справи учениці Утц Я.Д.

Так званий дитячий заклад не мав ліцензії, а балансоутримувач взагалі не відомий, тому договори які укладала Дроботава І.Ю. були фіктивними, а обов’язки по цьому договору не були виконані. Відтак матеріальну нагороду засновники отримували не правомірно, позбавивши дітей можливості здобути ранню дошкільну підготовку у навчальному закладі, ціною розірваного договору та авалюванням пайових домовленостей з забудовником Юрченком Е.Г.. Натомість від такої земельної афери постраждали діти, які й досі перебувають у 200 черзі малюків з непереборним бажанням отримати так необхідну соціалізацію і перше знайомство з дорослим світом.

Последнее изменениеПонедельник, 21 августа 2017 20:47

Медиа


Комментарии   

0 #1 Інна 18.06.2018 15:44
Матеріал у статті надано з неправильними фактами. Школа "Світограй" орендувала це приміщення. Приміщення знаходиться у приватній власності у забудовників.
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Ворзеля є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ворзеля" ОБОВ'ЯЗКОВА!

Яндекс.Метрика